SON HABERLER :
Bakanlıktan stadyuma 12 milyonluk yatırım Şiddet görmeden yaşamak istiyoruz Antalya’da kadın olmak ve Antalya için öneriler… Çoban Kader'in hayali milli takım forması Büyükşehir Finike'de sulama kanalları etrafına duvar örüyor
/ MAGAZİN
Kaleiçi’de moda şovu
Pandemi kısıtlamaları arasında 2021 yılı turizm sezonuna hazırlanan Antalyalı turizmciler, katalog ve fotoğraf çekimlerine başladı. Rus pazarına yönelik deri ve kürk satışı yapılan bir mağazanın yeni koleksiyon ürünlerinin fotoğrafları, Kaleiçi'nde ve beş yıldızlı bir otelde çekildi

NİSAN ayından itibaren turizm sezonunu pandemi kısıtlamalarıyla birlikte açmaya hazırlanan Antalyalı turizmci, turistlere yönelik tanıtım katalogları çekiyor. Deri, kürk ve spor tekstil ürünlerini tanıtan mankenler, Üç Kapılar başta olmak üzere Yivli Minare ve tarihi sokaklarda objektiflere poz verdi. Çekimler beş yıldızlı bir otelde sürdü. 150 parça ürünü giyip çıkaran mankenler, kimi zaman klasik bir otomobil içinde kimi zaman otelin bahçesinde, kimi zaman da tarihi sokak ve caddelerde poz verdi.

Çekimleri gerçekleştiren moda fotoğrafçısı Levent Genç, fotoğrafların yurt dışındaki turizm acentelerine gönderileceğini, tanıtım amaçlı çekildiğini anlattı. Pandemiye rağmen turizmcilerin 2021 sezonundan umutlu olduğunu anlatan Genç, "Nisan ayı sonuna kadar hemen hemen 3 günde bir farklı firmaların kataloglarını çekeceğim. 2020 yılındaki durağanlığı bu yıl geride bırakıyoruz. Umarım turizm sezonu Antalya için iyi geçecek, pandeminin etkisini kısa sürede üzerimizden atmayı hedefliyoruz" dedi.  (DHA)

 

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres