SON HABERLER :
Balbey Projesi Büyükşehir’de Antalya’dan Suriye’ye 2 yardım tırı Kaş’ı hortum vurdu Oyun Oyun İçinde ilçe sahnelerinde Tütüncü’ye fahri hemşerilik unvanı
/ MAGAZİN
Karadağlı manken kraliçe tacını kaptı

ANTALYA EMY Ajans'ın Karadağlı mankeni NejlaZulovic, ülkesinde düzenlenen bir güzellik yarışmasında kraliçe tacı taktı.Karadağ'ın başkenti Podgorica'da düzenlenen MissEcoMontenegro yarışmasında jürinin oylarıyla birinci seçilen Zulovic, 2019 yılı Mart ayında Mısır'da düzenlenecek MissEco International yarışmasında ülkesini temsil edecek.

Antalya'da mankenliği öğrendiğini, yarışmada tecrübesinin kraliçe tacına giden yolda kendisine yardımcı olduğunu belirten Zulovic, "Hayatımda çok şey değişti. Mısır'da kazanma şansımın yüksek olduğuna inanıyorum. Bu yüzden ekibime teşekkür borçluyum" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres