SON HABERLER :
Kızılay Genel Başkanı Kınık: "Her yıl 500 bin ton ekmek çöpe atılıyor" Bakan Çavuşoğlu: "Tüm dünyada FETÖ'cü hainlerin ensesindeyiz" Kepez Kitap Fuarı yeniliklerle geliyor Ünlü modacılardan Antalya çıkarması ‘Mavi Bayrak’ta dünya birincisiyiz
/ MAGAZİN
Katalog için diyete girdi
ANTALYA'da bir tekstil markasının 2018 tanıtım yüzü olan Perihan Koz, çekimler öncesi spor ve diyete başladı.

Antalya'da katalog çekimleri yapılması planlanan markanın ürünlerini giyecek olan Esline Ajans mankeni Perihan Koz, heyecanlı olduğunu söyledi. Yurt içi ve yurt dışında mağaza zincirlerinin vitrinini süsleyen elbiseleri giyecek olan Koz, katalog diyetine girdi. Spor okulu öğrencisi olan Koz, fiziğini çekimlere hazırladığını söyledi. Sıkılaşmak için günde iki saatini spora ayıran genç manken, fitness ve salon sporuyla uğraşıyor. Gün doğarken koşuya çıktığını, akşamüstü ise salon sporunda ter attığını anlatan Koz, "Kendime dikkat etmem gerekiyor. Kimi zaman yemeği fazla kaçırdığım oluyor. Şimdi ise fitleşme zamanı. Çekim yaklaşıyor" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres