SON HABERLER :
ANTALYASPORLULAR ‘CENTİLMEN OKUL’DA Boğaçayı Mart’ta hizmete girecek Bisiklet festivali başlıyor Vecihi Hürkuş Döşemealtı’nda Tütüncü ‘Antika Pazarı’nı gezdi
/ MAGAZİN
Kazak mankenden güzellik tüyoları

ANTALYA'DA mankenlik ajansı Esline'nin yabancı manken kadrosunda yer alan 28 yaşındaki Kazak ZuraNadyrova, aynı zamanda sertifikalı güzellik uzmanı. 4 yıl önce turizmin başkenti Antalya'ya gelerek çalışmaya başladığını belirten Naydrova, bakımını kendi yaptığını vurguladı. Güzel manken, "Bakımlı olmayı seviyorum. Uykudan kalan tüm zamanlarımda makyajım ve saçlarım sürekli yapılıdır. Çirkin kadın yoktur, bakımsız kadın vardır" dedi. Başarılı bir mankenin her şeyden önce kendisine özen göstermesi gerektiğine inandığını anlatan ZuraNaydrova, "Güzellik uzmanlığı eğitimi almış olmam işimi kolaylaştırıyor. Çünkü nasıl bir kür uygulamam gerektiğini biliyorum" diye konuştu.(DHA)

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres