SON HABERLER :
ANTALYASPORLULAR ‘CENTİLMEN OKUL’DA Boğaçayı Mart’ta hizmete girecek Bisiklet festivali başlıyor Vecihi Hürkuş Döşemealtı’nda Tütüncü ‘Antika Pazarı’nı gezdi
/ MAGAZİN
Ketenpere Özdilek’te
ÖzdilekPark Antalya yaptığı film galalarına Ketenpere filmini de ekledi. Filmin galası Şafak Sezer ve film oyuncularının katılımları ile ÖzdilekPark Antalya’da gerçekleşti.

Heyecanla beklenen özel gösterim öncesinde yapılan söyleşide sinemaseverler oyuncularla sohbet etme ve fotoğraf çektirme imkanı buldular. Şafak Sezer seyirciler arasında bulunan bir teyzenin kendisini görmeye gelmesini “Teyzeciğim sen yanlış yere geldin galiba” diyerek espri konusu yaptı ve teyzeyi yanına davet ederek gala sonuna kadar misafir etti. Yapılan söyleşiden sonra hep beraber filmi izlemek için salonlara geçildi ve sohbet salonlarda da devam etti. Sinemaseverler galaya büyük ilgi gösterdi. (haber merkezi)

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres