SON HABERLER :
BAYRAM HEDİYESİ 3-0 Binlerce Antalyalı dev bayrak ve meşalelerle yürüdü Kepez'de tarihi buluşma Sınav kaygısı ile baş edebilirsiniz Gözde sulanma ve apse varsa dikkat!
/ MAGAZİN
Kişiye özel saç ve makyaj modelleri dikkat çekti
Kişinin isteği ve tarzına göre özel saç ve makyaj modellerinin uygulandığı güzellik merkezinin açılışına çok sayıda davetli katıldı. Açılışta, kişisel makyajlar uygulamaları yapılarak gözler önüne serildi.

ANTALYA'da, kuaför Songül Güven tarafından açılan La Vie Güzellik Salonu'nu, kişiye özel saç ve makyaj çeşitleriyle hizmet veriyor. Emy Organizasyon mankenleri Buse Pamuk, Nesrin Güner, Arma Skenderovic ve Harisa Koliç'e kişiye özel makyaj ve saç modeli uygulandı. Farklı makyaj tarzı ile dikkatleri üzerine çeken mankenler, açılışa katılan davetlilerden tam not aldı.

Güzellik merkezi denilince akla klasik saç kesimi ve makyajın gelmemesi gerektiğini belirten merkez sahibi Songül Güven, "Burada tabii ki kadınları için saç kesimi, Brezilya fönü, boya, balyaj, röfle topuz, nişan başı, gelin başı gibi uygulamalarda yapılacak. Fakat en dikkat çeken uygulamamız ise kişisel makyaj ve saç modellerimiz" dedi. Merkezde aynı zamanda cilt bakımı, epilasyon, leke tedavisi, kalıcı makyaj, medikal masaj, protez tırnak, sir ağda, manikür, pedikür, ipek kirpik, kaş kirpik boyama gibi bakımlarda yapılacak.

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres