SON HABERLER :
CHP'nin Antalya adayı Muhittin Böcek Soğuksu’da ceza kabusu Öğrencilere yetenek testi Bisiklet tutkunları Akdeniz'de buluştu Kepez’de amatör denizcilik eğitimi
/ MAGAZİN
Kliplerin aranılan ismi Melissa oldu

MISS Kemer International Güzellik Yarışması'nda 38 finalist arasında Türkiye'ye temsil eden Esline Ajans mankeni Melissa Kandemir, müzik kliplerinin aranılan ismi oldu.Güzellik yarışmasında yaşadığı deneyimin kendisine çok şey kattığını belirten Kandemir, son olarak Kaş'ta çekimleri gerçekleştiren bir klipte oynadı. Gün boyunca havuza girip dans eden genç manken, çok eğlendiğini söyledi. Oyunculuk eğitimi alarak sektörde yer edinmek istediğini söyleyen Kandemir, "Oyunculuk çok eğlenceli. Özellikle müzik kliplerde rol almaya bayılıyorum. Şu ana kadar 10'un üzerinde yerli yabancı video klipte oynadım" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres