SON HABERLER :
İpek Yolu başkanları Antalya’da buluşuyor Muhtarlardan Başkan Türel'e ziyaret Antalyaspor Galibiyet Serisi Peşinde Antalya derbisi nefes kesecek Alanyaspor, Antalyaspor maçı hazırlıklarını sürdürdü
/ MAGAZİN
Manavgat’ta Katya rüzgarı

Manavgat’ta ünlü Rus şarkıcı Katya Lel ile 5STA Family Grubu konser verdi. Manavgat'a bağlı Kızılağaç bölgesindeki 5 yıldızlı bir otel tarafından müşterilerine yönelik yaz boyu düzenlenecek Russian Music Box konserleri, ünlü Rus şarkıcı Katya Lel ile 5STA Family Grubu'nun konseriyle başladı. Konsere otelde tatil yapan Rus, Ukrayna ve Kazakistan vatandaşları büyük ilgi gösterdi.

Sahneye ilk olarak 5STA Family Grubu çıktı. Seslendirdiği hareketli parçalarla izleyenleri coşturan grubun ardından Rusya'nın tanınan şarkıcılarından Katya Lel sevenleriyle buluştu. Katya Lel, yaklaşık 1 saatlik konserinde sevilen şarkılarını seslendirdi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres