SON HABERLER :
Antalya trafiği bayrama hazır Tarihi cami kapılarını açıyor Antalya Piyano Festivali başlıyor Canlı Hayvan Borsası tamam ‘YÜZÜMÜZÜ AĞARTTINIZ’
/ MAGAZİN
Mankenler katalog çekiminde buluştu
EMY Organizasyon & Ajans mankenleri, bir giyim markası için objektif karşısına geçti

PJS Homewear'in yeni koleksiyon çekimleri Antalya'da yapıldı. 2 gün süren çekimlerde Hilal Tataroğlu, NejlaZulovic, Zeyda Öztürk ve Sinem Atıcı, Sırp asıllı fotoğrafçı EhatLekovic'e poz verdi. Ev ortamında kadınların kullandığı rahat ve pamuksu giyim ürünlerini tanıtan mankenler, güzellikleriyle dikkat çekti. Çekimlerde farklı renk ve modellerde 100'ün üzerinde ürün fotoğraflandı.

Emy Organizasyon kurucusu Eda Meltem Yılmaz, stüdyo çekimlerinin ardından çekimlerin Side ve Manavgat'ın tarihi yerlerinde devam edeceğini belirtti. Renkli, pamuklu ve rahatlığın ön planda tutulduğu ürünler için çekim yapıldığına değinen Yılmaz, "Rahattına ve konfora düşkün kadınlar bu ürünlere bayılıyor" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres