SON HABERLER :
Yetiştiricilere müjde geldi Zorlu derbi Antalyaspor’un 1-0 Konyaaltı’nın Kitap Fuarı kapılarını açtı 302 çöp şiş yedi 10 bin lirayı aldı Boğaçayı’na Yörük Köyü
/ MAGAZİN
Mankenler, katalog çekiminde

ANTALYALI mankenler, 2018 sonbahar-kış sezonunda satışa çıkacak eşofman ve pijamalar için kamera karşısına geçti.EMY Organizasyon & Ajans mankenleri, PJS Homewear Sonbahar- Kış kreasyonu katalog çekimi için kamera karşısına geçti. Merve Kocadil ile NejlaZulovic'in katıldığı çekimler iki gün sürdü. Adalya Elite Otel'de hazırlanan stüdyoda objektiflere poz veren iki manken, yeni sezon için hazırlanacak katalogda yer alacak.

'Rahat ve şık' sloganıyla yeni kreasyonun tanıtımına başladıklarını belirten PJS Homewear Genel Müdürü Burak Korkuter, "Kadınlara evlerinde rahat olmanın yanı sıra şık olmaları için tasarladığımız sonbahar- kış kreasyonumuzun tanıtımı için düğmeye bastık. Ürünlerimiz renkli, düz çizgili ve çiçek desenli tasarımlardan oluşuyor. Çok beğenileceğini düşünüyoruz" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres