SON HABERLER :
Mevlit Kandili için Karataş Antalya’da Büyükşehir’den şehit için mevlit Antika tutkunları Dokumapark’ta Afganlara geçit yok Kepez Belediyesi’nden 5 bin gence spor imkanı
/ MAGAZİN
Mankenler Kosova yolcusu
EMY Organizasyon tarafından ekim ayında gerçekleştirilen moda çekimlerinde objektif karşısına geçen Afranur Karagöz, Nejla Zulovic ve Hilal Tataroğlu, Kosova'ya gidiyor.

Kosova merkezli bir moda evi ile çalışmaya başladıklarını belirten ajans sahibi Eda Meltem Yılmaz, Antalya'daki fotoğraf çekimlerinin Ocak ayında Kosova'da devam edeceğini söyledi. Ekim ayında Olympos ve Adrasan bölgesinde bir hafta süren çekimlerde mayo, bikini, günlük ve spor giyim tanıtımı yapıldığını anlatan Yılmaz, "Kosova'nın tarihi noktalarında çekilmesi planlanan katalog çekimlerinde yeni kreasyon ürünler giyilecek. Çekim programı 4 gün. Bir günde ekibimizin bölgeyi gezip görebilmesi için orada kalacağız" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres