SON HABERLER :
Muratpaşa’da renkli törenler Serik'te büyük coşku Müdür Ulucan'ın özel ziyaretçileri Çocuk Vali’den park talimatı Gelin saçları ücretsiz oluyor
/ MAGAZİN
Mankenler sezona hazır

AKSEKİ Günleri Kültür ve Sanat Festivali'nde geleneksel kıyafetler giyen Esline Ajans mankenleri yeni defileler için hazırlanıyor.Esline Ajans sahibi Esra Keskinol, Akseki Günleri Kültür ve Sanat Festivali'nde mankenleri Elanur Balta, Perihan Koz, Media Bahrema, Gizem Gököz, Gizem Çelik, Yasemin Sophane, Süheyla Sankare ve Öykü Erkan'ın podyuma çıkarak geleneksel kıyafetleri tanıttığını söyledi.

Defile kadrosuyla yakından ilgilenen Keskinol, podyum provaları dışında mankenleriyle birlikte teorik ve pratik eğitim programları gerçekleştiriyor. Keskinol, "Yaz sezonunu geride bıraktık. Eylül ayı ile birlikte yoğunluğumuz başladı. Fuar ve festival aylarında bir dakika boş kalmıyoruz. Bu nedenle fırsatını bulduğumuz her an eğitim programları düzenliyoruz. Defileler manken kadromuzun eğitimlerde gördüklerini pratiğe dökme imkanı sağlıyor" diye konuştu. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres