SON HABERLER :
İttifaklar şekilleniyor Fiyat farklılığı sistemle çözülür Kepez’in Alışveriş Festivali başlıyor Kepez’de 60 mahallede 10 bin kişiye göz taraması Başkan Uysal’ın konuğu ATAV
/ MAGAZİN
Mankenler sezona hazır

AKSEKİ Günleri Kültür ve Sanat Festivali'nde geleneksel kıyafetler giyen Esline Ajans mankenleri yeni defileler için hazırlanıyor.Esline Ajans sahibi Esra Keskinol, Akseki Günleri Kültür ve Sanat Festivali'nde mankenleri Elanur Balta, Perihan Koz, Media Bahrema, Gizem Gököz, Gizem Çelik, Yasemin Sophane, Süheyla Sankare ve Öykü Erkan'ın podyuma çıkarak geleneksel kıyafetleri tanıttığını söyledi.

Defile kadrosuyla yakından ilgilenen Keskinol, podyum provaları dışında mankenleriyle birlikte teorik ve pratik eğitim programları gerçekleştiriyor. Keskinol, "Yaz sezonunu geride bıraktık. Eylül ayı ile birlikte yoğunluğumuz başladı. Fuar ve festival aylarında bir dakika boş kalmıyoruz. Bu nedenle fırsatını bulduğumuz her an eğitim programları düzenliyoruz. Defileler manken kadromuzun eğitimlerde gördüklerini pratiğe dökme imkanı sağlıyor" diye konuştu. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres