SON HABERLER :
Oktay: İktidar değil muhalefet sorunu var İş ve işçi arayanlara Döşemealtı desteği Meclis listeleri kesinleşiyor Kornea nakliyle yeniden görüyorlar MMO'dan 'Mucit Fikirler' yarışması
/ MAGAZİN
Mankenlere tam not
EMY Organizasyon & Ajans mankenleri AdeliaMarajapova, Afranur Karagöz ve PolinaPovelytsia'nın mayıs ayında gerçekleştirdikleri mayo ve bikini tanıtımının fotoğrafları sosyal medyada yayımlandı.Fotoğraflar kısa süre çok sayıda beğeni aldı.

Ajans sahibi Eda Meltem Yılmaz Legovic, Antalya'nın özellikle bikini ve mayo markalarının tanıtım filmleri başta olmak üzere katalog çekimleri için ideal bir şehir olduğunu vurguladı. Legovic, "Çekim sezonumuz nisan ayı ile başlıyor ve kasım ayı sonuna kadar devam ediyor. Mayo ve bikini markaları bir sonraki yılın kreasyonunu şimdiden belirliyor ve hazırlıklarının startını veriyor" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres