SON HABERLER :
Evcil hayvan dostu üniversite Öğrencilere tercih rehberi Deniz kaplumbağasının şezlonglar arasındaki yumurtlama çabası Ömür boyu hapis istendi Sansürün varlığından söz etmek bile utançtır!
/ MAGAZİN
Mankenlere tam not
EMY Organizasyon & Ajans mankenleri AdeliaMarajapova, Afranur Karagöz ve PolinaPovelytsia'nın mayıs ayında gerçekleştirdikleri mayo ve bikini tanıtımının fotoğrafları sosyal medyada yayımlandı.Fotoğraflar kısa süre çok sayıda beğeni aldı.

Ajans sahibi Eda Meltem Yılmaz Legovic, Antalya'nın özellikle bikini ve mayo markalarının tanıtım filmleri başta olmak üzere katalog çekimleri için ideal bir şehir olduğunu vurguladı. Legovic, "Çekim sezonumuz nisan ayı ile başlıyor ve kasım ayı sonuna kadar devam ediyor. Mayo ve bikini markaları bir sonraki yılın kreasyonunu şimdiden belirliyor ve hazırlıklarının startını veriyor" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres