SON HABERLER :
‘Altın Kramponlar’ın bileği bükülmüyor Futbol aşığı Rus güzel Gazeteciler bowlingde stres attı Kumluca'da motokros heyecanı yaşanacak Deplasman lideri ANTALYASPOR
/ MAGAZİN
Mankenlere tam not
EMY Organizasyon & Ajans mankenleri AdeliaMarajapova, Afranur Karagöz ve PolinaPovelytsia'nın mayıs ayında gerçekleştirdikleri mayo ve bikini tanıtımının fotoğrafları sosyal medyada yayımlandı.Fotoğraflar kısa süre çok sayıda beğeni aldı.

Ajans sahibi Eda Meltem Yılmaz Legovic, Antalya'nın özellikle bikini ve mayo markalarının tanıtım filmleri başta olmak üzere katalog çekimleri için ideal bir şehir olduğunu vurguladı. Legovic, "Çekim sezonumuz nisan ayı ile başlıyor ve kasım ayı sonuna kadar devam ediyor. Mayo ve bikini markaları bir sonraki yılın kreasyonunu şimdiden belirliyor ve hazırlıklarının startını veriyor" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres