SON HABERLER :
Böcek'in Kemer buluşması Muhtar sonunda pes etti, binayı boşalttı Alanya'da fayton faaliyeti sona erdi Anne Türel için mevlit okutuldu Çandır: Seçim bitti, geçime odaklanalım
/ MAGAZİN
Maria Rusya'dan Antalya'ya yerleşti

RUSYA'DAN ailesiyle birlikte gelerek Antalya'ya yerleşen Maria Makevnina, Esline Ajans kadrosunda yerini aldı.Ajans koordinatörü Fatmana Barut'un yakından ilgilendiği Makevnina, organizasyon ve defilelerde podyuma çıkmaya hazırlanıyor. Maria'nın işini çok sevdiğini, özveriyle çalıştığını söyleyen Barut, "Ne anlatırsak çok kısa sürede hayata geçiriyor. Çok hızlı öğreniyor. Düzgün fiziği podyum mankeni olması için avantaj sağlıyor. Üzerindeki heyecanı ve podyum korkusunu yendiğinde defilelerin can alıcı yüzü olacak. Şimdilik işine alışmaya çalışıyor" dedi.

Ailesinden tam destek aldığını söyleyen Makevnina ise iyi yerlere gelmenin hayalini kurduğunu, başarmak için gece gündüz çalışacağını belirtti. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres