SON HABERLER :
Burnundan tümör çıktı Canilerin vurduğu köpek artık sağlıklı Kepez’de camilere teknolojik temizlik Atıldan bütçeye katkıya geçiş Teknoloji de enerji de Antalya’da üretilecek
/ MAGAZİN
Miss Kemer'de Berna yarışacak

KEMER'DE düzenlenecek Miss Kemer International Güzellik Yarışması'nda, Türkiye'yi Esline Ajans mankeni Berna Özbek temsil edecek.21 yaşındaki Berna Özbek, yarışma için form tutuyor. 30 ülkenin finalisti ile yarışma kampına girecek olan Özbek, kraliçe olmak için mücadele edecek. 1.73 boyu ile iddialı yarışmacılar arasında olacağını düşündüğünü söyleyen Özbek, hazırlıklara başladığını vurguladı. Heyecanlı olduğunu anlatan Özbek, "Miss Kemer'i geçen yıllarda çok takip ettim. Oldukça güçlü rakipler oluyor. Dünyanın farklı ülkelerinden gelen finalistlerle yarışacağım. Başarılı olacağıma ve taç alacağıma inanıyorum" dedi.

Akdeniz Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü son sınıf öğrencisi olduğunu belirten Berna Özbek'i yarışmaya hazırlayan Esline Ajans kurucusu Esra Keskinol, kraliçe adayına neler yapması gerektiği, podyumda nasıl duracağı konularında önerilerde bulunuyor. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres