SON HABERLER :
Antalya'da kaçakçılık operasyonu Oğlu için feryat etti Kurban kesimi randevu sistemiyle olacak Cezaevinden virüs izniyle çıkan genç ölü bulundu Konyaaltı'da THM Korosu esintisi
/ MAGAZİN
Miss Mediterranean rekor başvuru aldı
ANTALYA'nın güzellik yarışması MissMediterranean 2019 Güzellik Yarışması için başvuru tarihi 29 Haziran'a kadar uzatıldı.

Miss Mediterranean 2019 Güzellik yarışmasına, Türkiye'nin farklı şehirlerinden bin 200'ün üzerinde başvuru yapıldı. Yoğun talep üzerine yarışmanın başvuru tarihi 29 Haziran'a kadar uzatıldı. Organizasyon komitesi başkanı Ali Bulut, Güldeniz Odabaş Ana sponsorluğunda Tanıtım Production tarafından bu yıl 20'si düzenlenecek yarışmanın final gecesinde 12 finalistin yarışacağını söyledi. Katılım her yıl olduğu gibi bu yıl da ulusal düzeyde olduğunu belirten Bulut, "29 Haziran'ın ardından ön eleme gerçekleştirip kampa gidecek finalistlerimizi belirleyeceğiz. Yarışmanın finali ise 4 Temmuz'da yapılacak. Akdeniz'in en güzel kızını belirleyeceğiz" dedi. (DHA)

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres