SON HABERLER :
Vaka sayısında azalma sürüyor Başkan Böcek, Vali Ersin Yazıcı'yı ağırladı ASSİM'deki derneklerin 2 aylık gider ödemeleri alınmayacak Türkiye'nin en büyük dönme dolabı kapılarını açtı Başkan Böcek'ten otogar esnafına kira müjdesi
/ MAGAZİN
Miss Mediterranean 19’uncu yaşını kutladı

TANITIM Production tarafından bu yıl 19'uncusu düzenlenen Miss Mediterranean güzellik yarışmasının kutlama partisi ve pasta kesme töreni My Meatin Restaurant'ta yapıldı.Halen İnnvistaHotels Belek'te kampları devam eden 12 finalist, 19'uncu yıl kutlaması için yarışma sponsorlarından My MeatingRestaurant'taki akşam yemeğinde biraraya geldi. Finalistler Kardelen Karataş, Dilara Ataseven, Ecehan Çalışkan, Yağmur Kapson, Elif Aslan, Simge Kulen, Gülbin Aslan, İpek Arsu, Aylin Sevgili, S.MiraAtagül, Hamide Güven ve İrem Mungan, pasta keserek MissMediterranean yarışmasının 19'uncu yılını kutladı.

Hiç ara vermeden MissMediterranean yarışmasını düzenlediklerini belirten organizatör Ali Bulut, "Belirli bir çizgide ve her yıl çıtamızı yükselterek MissMediterranean'ı Türkiye'nin markası haline getirdik ve daha yukarılara taşıma gayretindeyiz, sevinçliyiz ve 19'uncu yılımızın gururunu yaşıyoruz" dedi.

Güzellik yarışmasının finali 9 Eylül'de İnnvistaHotels Belek'te gerçekleşecek. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres