SON HABERLER :
BAYRAM HEDİYESİ 3-0 Binlerce Antalyalı dev bayrak ve meşalelerle yürüdü Kepez'de tarihi buluşma Sınav kaygısı ile baş edebilirsiniz Gözde sulanma ve apse varsa dikkat!
/ MAGAZİN
'MissAura'nın kraliçesi Tatar
Kemer’de bu yıl 12'ncisi düzenlenen MissAura International Güzellik Yarışması'nın birincisi, Tatar KamillaKhusainova oldu.

MissAura International Güzellik Yarışması için Kemer'e gelen 28 ülke güzeli, 10 günlük kamp sürecinin ardından RixosSungate Otel'de yapılan final gecesinde sahneye çıktı. İlk olarak sahnede özel becerilerini sergileyen güzeller, ardından milli kıyafetleriyle boy gösterdi.

Gösterilerin ardından jüri tarafından seçilen 12 yarı finalist, bikiniyle sahneye çıkarak jüriden puan almaya çalıştı. Güzeller sahneye son olarak elenen arkadaşları eşliğinde gece kıyafetleriyle çıkarken, sonuçlar okunmaya başladı. Gecede sponsor güzellerinin açıklanmasının ardından son 3'e Tatar, Rus ve Çekyalı güzeller kaldı.

Heyecanlı bekleyiş sonunda Çekyalı Angelina Kostyshyn (22) 3'üncü olarak açıklandı. MissAura International Güzellik Yarışması'nın birincilik tacını giyecek güzelin açıklanmasını bekleyen 2 finalist Tatar KamillaKhusainova (20) ile Rus ViolettaMilovanova (18) büyük heyecan yaşadı. Üniversitede spor öğretmenliği okuyan Tatar Khusainova yarışmanın birincisi olarak açıklanınca büyük sevinç yaşadı. Rus güzel Milovanova ise ikinci oldu. Tatar KamillaKhusainova tacını 2017 yılının güzelinden aldı.

Türk yarışmacı Perihan Koz ise yarışmanın sponsoruAnexTour'un güzeli seçildi. Güzeller bir süre daha Kemer'de kalacak ve ardından ülkelerine dönecek. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres