SON HABERLER :
Oktay; CHP bir bataklık Antalya Körfezi'nde denizanası yoğunluğu Bir Türkü Bir Hikâye Bir Oyun Orman personeli eğitimden geçti Minik dostlara sağlık hizmeti
/ MAGAZİN
Moda ve eğlence bir arada
Antalya'da 10 Haziran'da The Land of Legends Theme Park'ta Paris Hilton'un katılacağı defileyle açılacak olan Dosso Dossi Fashion Show'da moda ve eğlencenin kalbi atacak.

The Land of Legends Theme Park, 10 Haziran’da Dosso Dossi Fashion Show'a ev sahipliği yapacak. Paris Hilton’un da katılacağı defileye Türk mankenler Çağla Şikel, Deniz Akkaya, Demet Şener, Jennifer Şebnem Schaefer ve Özge Ulusoy gibi ünlü mankenler de yer alacak. After partilerde ise ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, sahneye çıkacak.

 

Rusya başta olmak üzere farklı ülkelerden 4 binin üzerinde katılımcının beklendiği organizasyonda, Rus şarkıcı Leonid Agutin ve Anuelk Varum da sahneye çıkacak. Organizasyonun her ayrıntısı ile ilgilenen Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, davetlilerin sürprizlere hazırlıklı olmasını istedi. Yurt dışı ve yurt içinde düzenlenen fuarlarla Dosso Dossi'yi dünya markası haline getirdiklerini anlatan Eraslan, "Dosso Dossi'nin doğduğu yer Antalya. Buradaki organizasyonlarımız bizim için çok önemli. Tüm ekibimle birlikte her ayrıntıyı göz önünde bulundurarak 10 Haziran akşamına hazırlanıyoruz" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres