SON HABERLER :
Dereköy kuru fasülyesine coğrafi işaret Cinayetten kaçamadı: Ağırlaştırılmış müebbet Saklıkent’te 'koruma' zırhı 'Prefabrik tuvalete' eleştiri Merve YKS’de zoru başardı
/ MAGAZİN
Moda'nın kalbi Antalya'da atacak

BU yıl ikincisi planlanan Antalya Moda Haftası- FashionWeek için geri sayım başladı.6- 8 Mart tarihleri arasında yapılacak moda günlerinde, mankenler farklı markaların yeni kreasyon ürünlerini tanıtacak.Hotel Su içinde kurulacak özel alanda gerçekleşecek Antalya Moda Haftası’nın hazırlıkları tamamlandı. Organizasyonun fikir sahibi EMY Organizasyon & Ajans kurucusu Eda Meltem Yılmaz, etkinlikte moda denilince akla gelen her ayrıntının yaşanacağını söyledi.

Moda günlerinde düzenlenecek defilelerde Türk tasarımcılar Burcu Kandemir, Selen Dalkıran, Nilüfer Korkmaz, Güler Baysal'ın özel koleksiyonlarının yanı sıra, Norveçli tasarımcı ShervinNajafpour, Azerbaycanlı tasarımcı FakhriyaKhalafova ve dünyaca ünlü Lübnanlı tasarımcı AbedMahfouz yeni koleksiyonlarını Antalyalı moda tutkunlarıyla buluşturacak. Defilelere çıkacak mankenlerin saçları ise moda günleri için özel saç tasarımlarını hayata geçirecek Tarık Uludağ tarafından yapılacak.

Üç gün boyunca Antalya, İstanbul ve yurtdışından 30 manken podyumda yerini alacak. Eda Meltem Yılmaz, "Bu yıl birbirinden yetenekli tasarımcıları Antalya'da ağırlayacağız. Turizmin başkentinde modanın nabzını tutacağız" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres