SON HABERLER :
MEMLEKETİNE UĞURLANDI Gelecek nesillere tertemiz Antalya Altın Kramponlar maça davet ediyor Antalyaspor’da özgüven arttı İlk yarının son sınavı
/ MAGAZİN
Mutluluğa imza attılar
KORKUTELİ ve Antalya'nın tanınmış ve tecrübeli gazetecilerinden Hasan Saraç geçtiğimiz hafta sonu Antalya’da gerçekleştirilen bir düğünle kızını evlendirdi.

Antalya Valilik Basın Müdürü Ramazan Kızılkaya ve geçen dönem BBP Antalya Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Hulusi Kızılkaya'nın kardeşi olan, Korkuteli Kahve Sokağı işletmecisi Murat Kızılkaya ile Gülnihal Saraç, Antalya Alyans Plazada gerçekleştirilen düğün ile evlendi.

SİYASETÇİLER DÜĞÜNDE

Hem erkek tarafının hem kız tarafının gazeteci ve siyasi kimlikleri nedeniyle, düğün organizasyonuna Korkuteli ve Antalya'dan çok sayıda siyasetçi, işadamı ve basın mensubunun katıldıkları gözlendi. Korkuteli siyasetçilerinden Ak parti İlçe Başkanı İlhami Yıldıran ve Yönetim Kurulu üyeleri, MHP İlçe Başkanı Av. Medine Yapılmışev, Korkuteli Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Batı, CHP eski İlçe Başkanı Burhan Uysal ve eski İlçe Başkan Yardımcısı A.EmelKüçükkavukçu, BBP eski İlçe Başkanı Burhan Uzun, eski Korkuteli İlçe Koordinatörü Hüseyin Karacelliloğlu,  davetliler arasında yer aldılar.

NİKAHI TÜTÜNCÜ KIYDI

Samimi bir ortamda gerçekleşen törenle dünya evine giren Gülnihal ve Murat’ın mutlulukları ise görülmeye değerdi. Yeni çiftin nikahnı Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü kıydı. Tütüncü, nikahtan sonra geleneksel bir hal aldığı bilinen şekli ile evlilik cüzdanını geline uzatarak mutlu ve birlikte uzun bir ömür geçirmeleri yönünde temennilerini dile getirdi. Nikahın ardından yemek ve kına programı ile sürdürülen düğün gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres