SON HABERLER :
Koronavirüste bugün: 18 kişi hayatını kaybetti, 1024 yeni tanı kondu Konyaaltı'nda kapılar sanata yeniden açıldı Antalyaspor'dan yeni rekor Suriyeli gencin feci ölümüne ailesinin isyanı Yollarda da güvenli turizm sertifikası
/ MAGAZİN
Naz Laçin, klibini Olimpos'ta çekecek

MÜZİK kariyerini Antalya'nın ardından İstanbul'da sürdüren Naz Laçin, ikinci klip çekimi için kamera karşısına geçecek. Laçin, 'Hayırdır Anlamadım' şarkısının ardından ikinci klibini 'Ofsayt' adlı şarkısına çekecek. Klip çekimleri Kumluca ilçesindeki Olimpos Turizm Merkezi'nde hizmet veren Kadir'in Ağaç Evleri'nde yapılacak. Klip için müzisyen ekibi ve yönetmeniyle bölgeyi gezerek yer belirleme çalışması yapan Naz Laçin, çekimler için temmuz ayında kamera karşısına geçeceklerini belirtti.

'Hayırdır Anlamadım' şarkısının oldukça beğenildiğini vurgulayan Laçin, "Yapım şirketinin resmi Youtube sayfasında şu ana kadar 300 binin üzerinde izlenmeye ulaştı. Henüz çok yeni bir klip. Yakında müzik kanallarında göreceğiz. Sosyal medya yorumlarından sevildiğini anlayabiliyorum" diye konuştu. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres