SON HABERLER :
Doğum çantası 2 hafta önceden hazır olmalı Lazerle ilgili bilinmeyenler Polisin üzerine doğru koşarak ateş eden şahıs, dayısını yaraladı Türkiye turizmde eski günlerine geri dönüyor Adliyelerde dosyalar azaldı
/ MAGAZİN
Nilay İstanbul'a gidiyor
ESLİNE Ajans'ın kadrolu mankeni Nilay Değirmenci, duru güzelliği ve sempatikliğiyle iki projede görev yapacak.

Şubat ayında çekimleri Antalya'da gerçekleştirilecek bir reklam filminde oynayacak olan Değirmenci, aynı ay içinde ünlü bir şarkıcının klipi için de kamera karşısına geçecek. Ajansın parlayan mankenlerinden Nilay Değirmenci, işine aşık olduğunu söyledi.

Mankenliğin yanı sıra oyunculuk üzerine eğitim almak için 6 ay süresince İstanbul'a giderek oyunculuk eğitimi alacağını belirten Değirmenci, "Kendimi geliştirmek istiyorum. Bunun içinde profesyonellerden destek almak istiyorum. Ailem çalışmalarımda beni destekliyor. İyi yerlere gelmeyi hedefliyorum" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres