SON HABERLER :
'Hedefimiz Antalya’yı şampiyon yapmak' Muratpaşa’da Karadeniz rüzgarı Anadolu Oyuncak Müzesi’ne Rekor ziyaretçi Raylı sistemde sona gelindi 'Kazanamıyorsan kaybetmeyeceksin'
/ MAGAZİN
'Ölümlü Dünya'ya seyirci şoku
Ölümlü Dünya filminin Antalya galasına katılan oyuncular karşılarında az sayıda seyirci bulunca şaşkınlık yaşadı.

Ahmet Mümtaz Taylan, Alper Kul, Sarp Apak, İrem Sak, Feyyaz Yiğit, Doğu Demirkol, Meltem Kaptan, Özgür Emre Yıldırım ve Mehmet Özgür'ün rol aldığı, Ali Atay'ın yönetmen koltuğuna oturduğu 'Ölümlü Dünya' filminin Antalya galası yapıldı. Kepez’deki bir alışveriş merkezi girişinde kurulan stantta filmin oyuncuları sinemaseverlerle bir araya geldi. Söyleşide film ekibi, beklenmedik bir sürprizle karşılaştı. Yılın komedi filmi olmaya aday gösterilen filmin galasına az sayıda seyircinin katıldığı dikkati çekti. Filmle ilgili sinemaseverleri bilgilendiren oyuncular, söyleşinin ardından alışveriş merkezinden ayrıldı. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres