SON HABERLER :
Mutlu bir Muratpaşa Kızının adını bez bebeklerde yaşatıyor Tütüncü'den Başkan İrban'a ikinci ziyaret ATB'den zeytinyağını markalaştırma atağı Caretta yuvaları korumaya alındı
/ MAGAZİN
Önce okul sonra kariyer
ESLİNE Ajans mankeni 22 yaşındaki Merve Erol, üniversite eğitimini tamamlayıp kariyerini oyunculuk üzerine yönlendirmek istiyor.

Süleyman Demirel Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası Ticaret Bölümü 3'üncü sınıf öğrencisi olduğunu söyleyen Merve Erol, ajansın resmi internet sitesinde yayınlanması planlanan fotoğrafların çekimi için objektif karşısına geçti. Objektiflere çarpıcı pozlar veren Erol, "Okulum tatile girdiğinde oyunculuk kursu almak için İstanbul'a gideceğim. Kariyerimi oyunculuk üzerine yapmayı hedefliyorum. Hedefim ilk önce okulumu başarıyla bitirmek. Ardından kariyer çalışmalarına hız vereceğim" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres