SON HABERLER :
ANTALYASPORLULAR ‘CENTİLMEN OKUL’DA Boğaçayı Mart’ta hizmete girecek Bisiklet festivali başlıyor Vecihi Hürkuş Döşemealtı’nda Tütüncü ‘Antika Pazarı’nı gezdi
/ MAGAZİN
Perihan Koz Seul'e gidiyor
ESLİNE Ajans A kadro mankeni 18 yaşındaki Perihan Koz, Güney Kore'nin başkenti Seul'da düzenlenen Miss World University yarışmasına katılacak

Perihan Koz, 25 Kasım-15 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek yarışma kampına katılmak için Seul'e gidecek. Ajans sahibi Esra Keskinol tarafından kampa alınan genç manken, yemesinden içmesine, uyku saatlerinden günlük sporuna kadar yaşantısının her dakikasını planlamaya başladı. Yarışmadan dereceyle dönmeyi ümit ettiğini vurgulayan Koz, "Diğer ülke temsilcilerini henüz bilmiyorum. İddialı olacağımı düşünüyorum" dedi.

Seul'un turistik ve tarihi yerlerini gezip görebilecekleri bir kamp programı da olduğunu kaydeden Koz, "Yarışmanın finali 14 Aralık gecesi gerçekleşecek. O güne kadar farklı bir ülkenin kültürünü görme şansını da yakalayacağım" diye konuştu. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres