SON HABERLER :
Doğum çantası 2 hafta önceden hazır olmalı Lazerle ilgili bilinmeyenler Polisin üzerine doğru koşarak ateş eden şahıs, dayısını yaraladı Türkiye turizmde eski günlerine geri dönüyor Adliyelerde dosyalar azaldı
/ MAGAZİN
Prag’a gidiyor
EMY Organizasyon & Mankenlik Ajansı a kadro mankeni Afranur Karagöz, moda çekimi için Prag'a gidecek. Bir mayo markasının yeni sezon ürünlerinin tanıtımı için objektif karşısına geçecek Karagöz, ilk yurt dışı deneyimini yaşayacağını söyledi.

Oldukça heyecanlı olduğunu belirten Karagöz, Prag çekimlerinin ardından birkaç proje için de patronum Eda Meltem Yılmaz görüşmeler yapıyor. Karadağ, Makedonya ve Sırbistan'daki farklı projelerde görev yapacağım. Çok heyecanlıyım" dedi. Kasım ayı sonunda gerçekleşmesi planlanan çekimler üç gün sürecek. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres