SON HABERLER :
Antalyaspor'da hedef 3 puan Tekvandocu gençlerden 26 madalya Kaş CHP'de istifa Başkan Uysal: Balbey haklarını koruyacaktır Başkan Sözen'den 14 Şubat jesti
/ MAGAZİN
Şahin ilk klibini Antalya'da çekti

ARABESK fantezi tarzı şarkılarıyla büyük hayran kitlesine ulaşan Şahin İnan, söz ve müziği kendisine ait 'Vefasız' adlı şarkısına Antalya'da klip çekti.Erken Müzik Yapım çatısı altında çalışmalarını yürüten Şahin İnan'ın klip yönetmenliğini Kadir Atalay yaptı. Lara Bölgesi'nde başlayan çekimler Konyaaltı plajlarında devam etti. Yaz sezonu şarkısı olarak adlandırdığı parçasının hareketli olduğunu belirten Şahin İnan, "30 kişilik bir kadro ile çalışıyoruz. Klipte ana oyuncumuz ve dansçılarımızı göreceksiniz. Çok güzel bir şarkı. Sözleri duygusal ama bir o kadar da hareketli bir şarkı" dedi.

Bir yıl içinde 7'nci single albümünü çıkardığını vurgulayan İnan, "İki şarkının hazırlığı içindeyim. Eylül ayı sonlarına doğru bu zamana kadar okuduğum şarkıları tek CD albümünde toplayacağız" diye konuştu.

Klip yönetmeni Kadir Atalay ise şarkının ilk kez yayınlanacağını belirtti. Cuma günü müzik kanallarında ve dijital platformlarda video klibin yayınlanacağını hatırlatan Atalay, "Klipte Antalya'nın doğal güzellikleri ön planda olacak" dedi.(DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres