SON HABERLER :
Altınova Cemevi’nin temeli atıldı Bahar: Tüm gücümüzle devletimizin yanındayız Yavru carettalara Vali’den yardım eli Hürkuş Antalya'da Ünal'dan öğrencisine 'Güz okulu' tavsiyesi
/ MAGAZİN
Savaştan kaçtı manken oldu

UKRAYNA'DAKİ savaş nedeniyle 4 yıl önce ailesiyle Antalya'ya yerleşen Yana Tkachenko, Esline Ajans'ın ana kadrosunda yerini aldı. Antalya'ya yerleşmesinin ardından iş arayışına giren Tkachenko, çocukluk hayali olan manken ve oyunculuğa soyundu. Ajansta kısa sürede kendini kanıtlayan Tkachenko, ardı ardına müzik klipleri, film ve dizilerde oynadı. Okul yıllarında hobi olarak mankenlik yaptığını anlatan Tkachenko, "Burada oyunculuğa merak sardım. Eğitim aldım. Şimdi ise güzel projelerde görev yapıyorum. Oyunculuk üzerine kendimi geliştirmek istiyorum" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres