SON HABERLER :
Emekli çay keyfi yapacak Oğlunun cenazesini görünce, güçlükle ayakta durabildi Tatilin son gününde Konyaaltı Sahili'nde yoğunluk Tütüncü'den ilk hasat paylaşımı Kütükçü'ye kapalı pazar ve okul müjdesi
/ MAGAZİN
Sosyal medyayla binlerce insana ulaşıyor
Antalya'da yaşayan şarkıcı Ezgi Kızıloğlu, dijital müzik platformlarında en çok dinlenen şarkıcılar arasına girdi

'YUKARDAN üflendi' şarkısının oldukça ilgi gördüğünü anlatan Kızıloğlu, şimdilerde iki şarkıya video klip çekmek için hazırlık yaptığını söyledi. Ocak ayı içinde stüdyo çalışmalarının başlayacağını anlatan Kızıloğlu, "Gelecek video kliplerin ses getireceğini umuyorum. Bir şarkı kendime ait, diğeri ise ünlü bir söz yazarının yazdığı, Türkiye'nin başarılı seslerinin seslendirdiği önemli bir eser" dedi. Akdeniz Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Müzikoloji Bölümü'nü kazanıp akademik eğitiminin ardından profesyonel müzik hayatı içinde kendini bulduğunu aktaran Ezgi Kızıloğlu, "Hayallerimi kovalıyorum. Antalya'da yaşıyor ve burada şarkı söylüyorum, fakat video kliplerim sosyal medya aracılığıyla binlerce insana ulaşıyor. Bu beni çok mutlu ediyor. Söylediğim şarkılara yapılan yorumlar benim enerji kaynağım" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres
404 Page Not Found