SON HABERLER :
MEMLEKETİNE UĞURLANDI Gelecek nesillere tertemiz Antalya Altın Kramponlar maça davet ediyor Antalyaspor’da özgüven arttı İlk yarının son sınavı
/ MAGAZİN
Sporcu kimliğimden vazgeçmem
ESLİNE Ajans mankeni Perihan Koz, düzgün fiziği ve güzelliğiyle katalog çekimlerinde objektif karşısına geçiyor, reklam çekimlerinde oynuyor.

Spor Lisesi öğrencisi Perihan Koz, zamanının büyük çoğunluğunu spor yaparak geçiriyor. Güzelliğinin sırrının spor ve sağlıklı beslenme olduğunu söyleyen güzel manken, üniversite eğitimini de spor üzerine yapmak istiyor. Perihan Koz, "Akdeniz Üniversitesi Beden Eğitim ve Spor Yüksek Okulu'na gitmek istiyorum. Geleceğimi sporun üzerine şekillendirmek istiyorum. Mankenliği bırakmayı düşünmüyorum fakat iyi bir manken olabilmem için spor ile iç içe yaşamam gerektiğinin farkındayım" dedi. Katalog çekimleri için objektif karşısına geçen Koz, reklam filmleri için de kamera önünde boy gösteriyor.

 (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres