SON HABERLER :
Yüksek nem bunalttı Sahte para ve içki operasyonu Kepez-Santral Projesi tüm hızıyla sürüyor Turizmcilerden imza kampanyası Uysal'dan AVM'lere 'sabit kur' mektubu
/ MAGAZİN
Suni karda renkli görüntüler
Antalya'da, Karaalioğlu Parkı içinde kurulan Gaziantep Anadolu Yöresel Lezzetleri etkinliği, kar partisine ev sahipliği yaptı.

Karaalioğlu Parkı Işıklar Caddesi girişinde kurulan etkinlik alanında başlatılan suni kar yağışı renkli görüntülere sahne oldu. İlginin yoğun olduğu kar partisine, gençler kadar yetişkinler de katıldı. Kar makinesinden çıkan beyaz köpeklerin altında eğlenen gençler bol bol öz çekim yaptı. Gençler, köpüğün içine girerek dans etti. Kimileri arkadaşlarını arayarak o anları anlattı kimileri de sosyal medya hesaplarından kar partisini canlı yayınla takipçilerine izletti. Gaziantep Anadolu Yöresel Lezzetleri etkinliğinde stant açanlar da kar partisini ilgiyle izledi. Yöresel lezzetler etkinliği, bir hafta açık kalacak. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres