SON HABERLER :
Evcil hayvan dostu üniversite Öğrencilere tercih rehberi Deniz kaplumbağasının şezlonglar arasındaki yumurtlama çabası Ömür boyu hapis istendi Sansürün varlığından söz etmek bile utançtır!
/ MAGAZİN
Televizyoncu çift dünyaevine girdi

RADYOSPOR yorumcu ve sunucusu Koray Geçgel ile Kanal V çalışanı Arzu Özpolat çifti dünyaevine girdi. Kır düğünüyle evlenen çiftin nikahınıMuratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal kıydı.Koray Geçgel ile Arzu Özpolat çifti için Çakırlar'da kır düğünü yapıldı. Dünyaevine giren çifti ailesi, akrabaları ve yakın arkadaşları yalnız bırakmadı. Düğününe siyaset, spor ve basın camiasının önde gelen isimleri de katıldı. Arzu ve Koray çiftinin nikahınıMuratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal kıydı. Gelin ve damattan "evet" yanıtını alan Başkan Uysal imzalar atıldıktan sonra çifte kahve takımı, Nutuk kitabı ve Türk bayrağı hediye etti. Nikahta Ümit Uysal bir de sürpriz yaşadı. Gelin Arzu Özpolat, Başkan Ümit Uysal'ın kaleme aldığı öykü kitabı 'Lavinya'nın Aşkla İmtihanı'nı çıkararak imzalamasını istedi. Kendi kitabını nikah masasında imzalayan Uysal, çok şaşırdığını söyledi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres