SON HABERLER :
'Hedefimiz Antalya’yı şampiyon yapmak' Muratpaşa’da Karadeniz rüzgarı Anadolu Oyuncak Müzesi’ne Rekor ziyaretçi Raylı sistemde sona gelindi 'Kazanamıyorsan kaybetmeyeceksin'
/ MAGAZİN
Tiyatrocu manken psikolog olacak
ESLİNE Ajans'ın mankeni 17 yaşındaki Gizem Çelik, tiyatro eğitimi almak istiyor. 75. Yıl Cumhuriyet Lisesi'nde eğitim gören ve okulun tiyatro kolunda '7 Kocalı Hürmüz' adlı oyuna çalıştıklarını belirten Çelik, Mayıs ayında yapacakları prömiyere hazırlanıyor.

Esline'ın genç mankeni Gizem Çelik, tiyatroya aşık olduğunu fakat akademik eğitimini psikoloji üzerine yapmayı hedeflediğini anlattı. Başarılı manken, "Tiyatro benim için bir aşk. Fakat psikolog olmak istiyorum. Eğitimimi bunun üzerine yoğunlaştırıyorum. Akademik eğitimimle birlikte tiyatro hayatıma da devam etmek istiyorum. Tiyatro sınav stresinden uzaklaştıran, eğitimim de başarıyı yakalamamı sağlayan en iyi motivasyon kaynağı" dedi.

Tiyatro eğitiminin ajansı aracılığıyla gelen oyunculuk projelerinde de yardımcı olduğunu sözlerine ekleyen Gizem Çelik, "Dizi, video klip ve birçok farklı projede görev yapmanın mutluluğunu yaşıyorum. Ailem bana her türlü desteği veriyor" diye konuştu.(DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres