SON HABERLER :
Manavgat’ta kaza 3 yaralı Kayıp olarak aranan Sıla, evine döndü Dereköy kuru fasülyesine coğrafi işaret Cinayetten kaçamadı: Ağırlaştırılmış müebbet Saklıkent’te 'koruma' zırhı
/ MAGAZİN
Türk güzeli aranıyor

KEMER’DE her yıl düzenlenen Miss Kemer International Güzellik Yarışması için hazırlıklar başladı.Yarışmanın organizasyonunu yapan Adnan Şeker, 20 ülke finalisti arasında Türkiye'yi temsil edecek kraliçe adayını arıyor. Esline Ajans'ın A kadro mankenleriyle bir araya gelerek Türk güzeli seçmeye çalışan Şeker, adaylar arasından en iyisini belirlemek istediğini söyledi. Esline Ajans sahibi Esra Keskinol ve mankenlerin hazır bulunduğu seçmelere katılanlar arasından karar vermekte zorlandığını söyleyen Şeker, yarışmaya birkaç hafta kala Türk temsilcinin belirleneceğini ve adının açıklanacağını belirtti. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres