SON HABERLER :
Okul servislerinde dedektif dönemi Vali söz verdi: Yanan her yer ağaçlandırılacak e-reçeteye tam destek Domateste fiyat aşağı inmeyecek Böcek anketten birinci çıktı
/ MAGAZİN
Yedigöller'de katalog çekimi
MERKEZİ Isparta'da bulunan bir giyim markası, Yedigöller Milli Parkı ve Yalvaç bölgesinde 2017-2018 sonbahar kış koleksiyonunun katalog çekimini gerçekleştirdi.

İnternet üzerinden Türkiye başta olmak üzere dünyanın farklı yerlerine tekstil ürünü satışı yapan Vavin Giyim, yeni kreasyonlarına katalog çekti. Isparta Yedigöller Milli Parkı içinde ve Yalvaç'ta çekilen katalog fotoğraflarında, Emy Organizasyon & Ajans'a bağlı üç manken objektif karşısına geçti. AdeliaMarajapova, Afranur Karagöz ve NejlaZulovic'in katıldığı çekimlerde 400 parça ürün tanıtıldı. Çekimler üç gün sürdü. Kışlık tekstil ürünlerinin ön plana çıktığı fotoğraflar online satış mağazalarının vitrinini süsleyecek. (dha)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres