SON HABERLER :
Bakan Çavuşoğlu: "Biz 81 milyonu kucaklamaya devam edeceğiz” AK PARTİ İL BİNASINDA KUTLAMALAR BAŞLADI Oy torbaları adliyeye getiriliyor Bakan Çavuşoğlu’nun sandığından Erdoğan çıktı Antalya’da oylar sayılıyor
/ MAGAZİN
Yeni bikiniler görücüye çıktı
EMY Organizasyon&Ajans mankenleri, Antalya'da bir mayo markasının düzenlediği katalog çekiminde kamera karşısına geçti. Rengarenk bikini ve mayolar içinde poz veren mankenler güzellikleriyle göz doldurdu.

Antalya'da Aquella Beachwear markasının düzenlediği yeni koleksiyon bikini çekimleri renkli görüntülere ev sahipliği yaptı. Hotel Su havuz başında gerçekleşen çekimlerde, Emy Organizasyon & Ajans mankenleri Afranur Karagöz ve Sinem Atıcı, rengarenk bikini ve mayolarla objektiflere poz verdi. Çekimleri Sırp fotoğrafçı Ehat Lekovic gerçekleştirdi. 200'ün üzerinde yeni koleksiyon ürününün görücüye çıktığı katalog çekimi 2 gün sürdü. Canlı renklerin ön planda olduğu bikini ve mayo modelleri 2018 yılında plajları renklendirecek. (DHA)

https://gdetr.hit.gemius.pl/hitredir/id=._lVOUkYnSni_WoYRvBfL5QFo_siv5IhP_x8.aMmP8r.I7/fastid=mstpovtfsufpiamucydktmghjcmd/stparam=soqtjxqosa/nc=0/url=https://bireysel.turktelekom.com.tr/mobil/web/tarife-ve-paketler/Sayfalar/efsane-tarifeler.aspx?utm_source=Antalya-Ekspres&utm_content=Standart-Banners&utm_campaign=Efsane-Portfoy-Haziran-2018
ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 33 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres