SON HABERLER :
CHP'nin Antalya adayı Muhittin Böcek Soğuksu’da ceza kabusu Öğrencilere yetenek testi Bisiklet tutkunları Akdeniz'de buluştu Kepez’de amatör denizcilik eğitimi
/ MAGAZİN
Yılbaşına özel marjinal makyaj
İSTANBUL'DA çeşitli dizi, sinema ve klip projesinin kamera arkası hazırlığında görev yapan Antalyalı make-up sanatçısı Mustafa Demir, yılbaşına özel makyaj tasarımlarını mankenler eşliğinde tanıttı.

Esline Ajans mankeni Gizem Gülçin Çoban ve Perihan Koz'un yüzünü renkli pul, sim, takma kirpik ve farklı aksesuarlarla makyaj yapan Demir, yeni yıla marjinal görünerek girmek isteyenlere öneriler verdi. Yılbaşı gecesi şık ve dikkat çekici olmak isteyen kadınlar için marjinal makyaj yapmalarının ayrıcalıklı olmalarını sağlayacağını belirten Demir, kadınların bir profesyonelden yardım almalarını önerdi. Makyaj yapmanın bir sanat olduğunu belirten Demir, "Makyaj benim için bir moda, bir yaşam tarzı. Modayı takip ederek trendlerini yaratmak benim işim. Yılbaşı akşamı farklı olmak isteyen kadınlar abartıyı, bir o kadar da sadeliği ön plana çıkarabilir" diye konuştu. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres