SON HABERLER :
Tatile gelir gelmez soyuldular Koronavirüs testi kuyruğu tepkisi Köpeklerde banyo sevinci Korkutan yangın kontrol altına alındı Başkan Polat’ın durumu iyi
/ ÖZEL HABER
Durak taşındı izi kaldı yadigar
Meltem Mahallesi’ndeki durak değişikliği karışıklığa yol açtı. Otobüslerin duracağı yer ileri alınmasına rağmen durağın aynı yerde bırakılması, otobüse binmek isteyenlerin koşuşturmalarına yol açıyor


MELTEM Mahallesi’nin girişinde yer alan ve Akdeniz Üniversitesi’nin Meltem Kapısı olarak adlandırılan Meltem Mahallesi 1 Durağı’nın Büyükşehir Belediyesi tarafından yerinin değiştirilmesi ve yaklaşık 1 haftadır cam durağın yeni yerine taşınmaması vatandaşı bezdirdi. Otobüsler, yeni belirlenen durakta dururken, camekan altında bekleyen yolcuların koşmak zorunda kalması şoförler ile vatandaşı da karşı karşıya bırakıyor. Yolcular durağa iki adet bilgilendirme yazısı asıldığını ancak onu görmeyenlerin oturma yerleri olan bu durakta beklemelerinin normal olduğunu, cam durak ve oturma gruplarının da yeni durağa taşınması gerektiğini söylüyor.

TAŞINMASI ZOR MU?

Durağa gelen otobüsler yeni durakta dururken vatandaş eski durakta beklemeye devam ediyor. Hal böyle olunca da vatandaş otobüsü kaçırıyor, ya da şoförle tartışmaya girmek zorunda kalıyor. Vatandaş bir an önce cam durağın da yeni yerine taşınması gerektiğini ve bu işin o kadar da zor olmadığını söylüyor. Öte yandan bunca yıldır orada kullanılan durağın şimdi neden yer değiştirdiği sorularını da akla getiren düzenleme vatandaşı mağdur ediyor.

Gonca ÖZTÜRK/ÖZEL

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres