SON HABERLER :
Diş Hekimliği Fakültesi, mezunlarını verdi Çevreci Komşu Kart, sağlık hizmetinde de kullanılacak Kumluca Devlet Hastanesi, 2023 yılında hizmete açılacak Otomobille çarpışan motosiklet sürücüsü yaralandı Finikeliler, Cumhuriyet Meydanı’na kavuşuyor
/ SAĞLIK
​Organ nakli merkezinde bayramlaşma
AKDENİZ Üniversitesi Organ Nakli Merkezi'nde düzenlenen bayram kutlamasına merkez çalışanları, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Çetinkaya ve hastane yöneticileri katıldı.

AKDENİZ Üniversitesi Organ Nakli Merkezi'nde düzenlenen bayram kutlamasına merkez çalışanları, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Çetinkaya ve hastane yöneticileri katıldı. Akdeniz Üniversitesi Hastanesi Prof. Dr. Tuncer Karpuzoğlu Organ Nakli Merkezi çalışanları ve Merkez Müdürü Prof. Dr. Bülent Aydınlı, Merkez Toplantı Salonu'nda konuk ettikleri Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ramazan Çetinkaya, Başhekim Doç. Dr. Murat Turhan, Prof. Dr. Gültekin Süleymanlar, Prof. Dr. İnci Süleymanlar, Prof. Dr. Zeki Ertuğ, Prof. Dr. Necmiye Hadimioğlu, Prof. Dr. Neval Boztuğ Uz, Doç. Dr. Özlenen Özkan, Doç. Dr. İbrahim Aliosmanoğlu, Doç. Dr. Hüseyin Koçak ve Uzm. Koordinatör Nilgün Keçecioğlu ile AKBÖHONDER Yönetim Kurulu bir araya gelip bayramlaştı.


Bayramların güzelliklerin başlangıcı olduğunu, bu bayramın da tüm güzelliklerin ve başarıların başlangıcı olmasını dileyen Prof. Dr. Ramazan Çetinkaya “Güçlü olan ve geçmişi başarılarla dolu merkezimizi bugüne getirenlere ve bundan sonra daha da ileri götürmeyi amaçlayarak görevlerinin başında olan tüm arkadaşlarımıza başarılar diliyorum. Tüm arkadaşların bayramlarını kutluyor, aileleriyle birlikte mutlu bir bayram geçirmelerini diliyorum" dedi.

Bayramda hatırlanmak ve birlikte olmanın önemine değinen Başhekim Murat Turhan ise çok çalışarak başarı çıtasını sürekli yükselten organ nakli merkezi çalışanlarının aileleriyle mutlu bayram geçirmelerini diledi. Prof. Dr. Gültekin Süleymanlar da Akdeniz Üniversitesi Organ Nakli Merkezi'nin çalışanlarıyla, kuruluşundan bu yana çok zor şartları aşarak bugünkü durumuna geldiğini vurgulayarak emeği geçenlere teşekkür ederek bayramlarını kutladı. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres
404 Page Not Found