SON HABERLER :
Diş Hekimliği Fakültesi, mezunlarını verdi Çevreci Komşu Kart, sağlık hizmetinde de kullanılacak Kumluca Devlet Hastanesi, 2023 yılında hizmete açılacak Otomobille çarpışan motosiklet sürücüsü yaralandı Finikeliler, Cumhuriyet Meydanı’na kavuşuyor
/ SAĞLIK
Araçtan PCR testi uygulaması başladı
Antalya'da özel bir hastane araçtan inmeden yapılan PCR testi uygulamasına başladı

PANDEMİ sürecinde sağlık hizmetlerinde yenilikler artıyor. Yaşam Hastaneler Grubu da bu dönemde yeni bir uygulama başlattı. Grup, 6 şubesi ile hastaneye girmeden, aracınızın içinde PCR testi hizmeti vermeye başladı.

Bu hizmeti ile pandemi döneminde hastanelere girmekten çekinenlere hitap eden Yaşam Hastaneler Grubu, 6 şubesinde araçtan inmeden test yapılacak alanlar oluşturdu. 6 hastanede de görevlendirilen ekipler ve tabelalar, arabada COVID-19 test alanı yönlendirmesi için insanlara yardımcı oluyor.

Özel kıyafetli sağlık görevlileri test hakkında bilgilendirme yaptıktan sonra önce ağızdan sonra burundan sürüntü örneği alıyor. Test sonucu, başvuru formunda hastaların belirttiği e-mail adresine 6 ile 12 saat arasında iletiliyor. Test yaptıranlar, e-nabız üzerinden de test sonucuna ulaşabiliyor.

Konu hakkında bir açıklama yapan Yaşam Hastaneler Grubu Tıbbi İşler Direktörü Uzm. Dr. Cengiz Denizer; “Pandemi sürecinde ihtiyaç duyulabilecek sağlık hizmetlerine daha rahat ulaşılması için dünyada değişen sağlık uygulamalarını takip ediyor ve hastanelerimizde uygulamaya alıyoruz. Bu uygulama Türkiye’de ilk olarak Yaşam Hastaneler Grubu’nda gerçekleştirilmektedir” dedi. (HABER MERKEZİ)

 

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres
404 Page Not Found