SON HABERLER :
Aşık Veysel anıldı Antalyalı modacıdan yeni kreasyon 50 yıldır sigara içen kanser hastası operasyonla sağlığına kavuştu 4 ülkenin meyvesini tek ağaçta yetiştirdi, bahçe ziyaretçi akınına uğradı Böcek istifa söylentilerine sert çıktı
/ SAĞLIK
Demre'ye yeni başhekim
  DEMRE Devlet Hastanesi'nde başhekimlik görevine atanan nöroloji uzmanı Dr. Emine Çelik, görevine başladı.

Sağlık Bakanlığı'nın son kararnamesiyle Demre Devlet Hastanesi başhekimliğine nöroloji uzmanı Dr. Emine Çelik atandı. Yeni görevine başlayan Başhekim Emine Çelik, "Demre'de yeni bir hastane projesi var. Bunun yaşama geçmesi için çalışacağım. Mevcut hastanemizde çalışma arkadaşlarımla birlikte Demrelilere en iyi hizmeti vermeye, hastanemizi daha iyi noktalara taşımaya çalışacağım" dedi.

Hastaneye atanan ilk nöroloji uzmanı da olduğunu ve bunun onurunu yaşadığını anlatan Emine Çelik, "Bu dalda da kısa sürede poliklinik hizmeti vermeye başlayacağım. Bu dalda da hastalarımızın diğer hastanelere taşınması bitecek" dedi. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres