SON HABERLER :
Oktay; CHP bir bataklık Antalya Körfezi'nde denizanası yoğunluğu Bir Türkü Bir Hikâye Bir Oyun Orman personeli eğitimden geçti Minik dostlara sağlık hizmeti
/ SİYASET
Aday adayları bir arada

CUMHURİYET Halk Partisi İl Başkanlığı, 24 Haziran Genel Seçim öncesi milletvekili aday adaylarını İl Yönetimi ve İlçe Başkanları ile buluşturdu. İl Başkanı Ahmet Kumbul’un açış konuşması ile başlayan toplantıda söz alan aday adayları kendilerini tanıtarak, düşüncelerini dile getirme fırsatı buldu. Genel Merkezin baskın seçim nedeniyle önseçim yapmama kararı aldığını söyleyen Başkan Kumbul, bu sorunun aşılabilmesi için örgüt seçimlerinin görüşlerinin yazılı olarak istendiğini söyledi. Başkan Kumbul, “İlçe başkanlarımız, örgütlerinin görüşlerini bize iletecekler. Örgütümüzün önerilerini Ankara’ya giderek Genel Başkan Yardımcımız Bülent Tezcan’a ileteceğim. Ben, isim yazmayacağım.  Samimi inancım şudur ki; 78 aday adayımız da Antalyamızı temsil edecek bilgi, birikim ve deneyimde. Sıralamaya girse de girmese de, bu çok önemli süreci bütün adaylarımızla omuz omuza çalışarak tamamlayacağız. 24 Haziran’da CHP’yi birinci parti, 8 Temmuz’da da adayımız Muharrem İnce’yi Cumhurbaşkanı yapacağız” dedi.

Buluşma, aday adayları ile toplu fotoğraf çekimi sonrası, İlçe Başkanları ve İl Yönetimi toplantıları ile devam etti. (HABER MERKEZİ)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres