SON HABERLER :
İttifaklar şekilleniyor Fiyat farklılığı sistemle çözülür Kepez’in Alışveriş Festivali başlıyor Kepez’de 60 mahallede 10 bin kişiye göz taraması Başkan Uysal’ın konuğu ATAV
/ SİYASET
İyi Partililerden ATSO’ya ziyaret

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Nizamettin Sağır, il yöneticileri ve Antalya Milletvekili adayları Feridun Bahşi, Musa Ertugan, Meryem Aydoğan ve Yakup Cem Çınar ile birlikte Antalya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Davut Çetin’i ziyaret etti. Başkan Sağır ve Bahşi, partilerinin özellikle iş dünyasına yönelik tespitlerini ve çözüm önerilerini anlattı.

İl Başkanı Nizamettin Sağır’ın, “Her şey iyi olacak. Sorunları da, çözüm yollarını da biliyoruz” şeklindeki açıklamasına ATSO Başkanı Davut Çetin, “Bu şartlarda iyi olmamız zor. Ülkenin özkaynakları gitti. Üretim sıfırlandı. Borçlar ortada. İnşallah iyi olsun dileriz ama realite, bundan sonra ülkeyi kim yönetirse işinin zor olduğunu söylüyor” dedi. (HABER MERKEZİ)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres