SON HABERLER :
Antalya’da petshoplara denetim Boşanmak istediği eşinden eşyalarını almaya gittiğinde hayatının şokunu yaşadı AÜ Hastanesi'nde 10 saatte 5 organ nakli Stres vertigoyu tetikliyor Çavuşoğlu’nun Kaş ziyareti başladı
/ SİYASET
24 Haziran dönüm noktası

AK Parti Antalya Milletvekili adayı Kemal Çelik, Serik’te esnaf ziyareti yaptı. Hemşerileriyle 24 Haziran seçimleri üzerine sohbet eden Çelik, “Yeni yönetim siste­mimizle birlikte ekonomik büyümemizde ve sosyal refah artışımızda çok daha güçlü bir sıçrama yapmanın vakti gelmiştir. Bunun için 24 Haziran dönüm noktası olacaktır” dedi. Serik’te esnaf ziyareti yapan Ak Parti Antalya Milletvekili adayı Kemal Çelik, “24 Haziran seçimleri için milletimizin huzurundayız. Ak Parti, 16 yıllık siyasi olgunluk, bilgi ve tecrübe birikimiyle, yetişmiş kadrolarıyla yeni dönemde de ülkemize yeni bir hamle yaptırmak için, zorlu hedefleri aşmak için tüm gücüyle hazır” dedi.

Hiçbir güç odağının Türkiye’nin önünü kesmesine izin vermeyeceklerinin altını çizen Çelik, “Milletimizin bizlere verdiği güç ve destekle 24 Haziran seçimlerinden sonra ekonomisini daha da büyüten ve bütün vatan­daşlarımızın refahtan daha fazla pay alacağı bir Türkiye için çalışacağız. Milletimiz biliyor ki, ülkemizde güven ve istikrarın garantisi haline gelen Ak Parti, verdiği sözleri tutar ve ortaya koyduğu hedef­lere ulaşır. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan bugüne kadar tutamayacağı sözleri vermemiştir. Bundan sonra da milletimizin bize duyduğu güveni boşa çıkarmamak için var gücümüzle çalışacağız. Antalya’mıza, Türkiye’mize daha nice hizmetler, yatırımlar kazandıracağız” diye konuştu.  (HABER MERKEZİ)

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres