SON HABERLER :
Evcil hayvan dostu üniversite Öğrencilere tercih rehberi Deniz kaplumbağasının şezlonglar arasındaki yumurtlama çabası Ömür boyu hapis istendi Sansürün varlığından söz etmek bile utançtır!
/ SİYASET
Ak Parti’nin gözü Muratpaşa’da
Ak Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Alparslan Belin, “Yerel seçimlerde Muratpaşa Belediyesi’ni alarak partimizin Antalya’daki başarısını taçlandıracağız” dedi.

GEÇEN seçimi ve yapılacak olan yerel seçimleri değerlendiren Ak Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Alparslan Belin, “Türkiye önemli bir dönemeci başarıyla geçmiş, başta 2023 hedefleri olmak üzere aydınlık yarınlara adeta kanat açmıştır. Bu çerçevede Antalya’da da Ak Parti başarılı bir seçim geçirmiştir. Ak Parti Muratpaşa Teşkilatı olarak göreve geldiğimiz kısa süre zarfında yaptığımız yeniden yapılanma ve diğer hazırlıkların neticesinde ilk kez Muratpaşa’da 100 bin oy baremine ulaştık.  56 mahalleden oluşan bölgemizde oy oranımızı ortalama yüzde 3 oranında artırdık. Sonuç itibariyle muhalefetin tüm ayak oyunlarına ve karanlık planlarına rağmen Türk milleti Ak kadrolara göreve devam mesajı vermiştir” dedi.

Yerel seçim takviminin işlemeye başladığını söyleyen Başkan Belin sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu kapsamda teşkilat olarak tüm ağırlığımızı ve enerjimizi yerel seçimlere verecek şekilde çalışmalarımızı artan bir ivmeyle yürüteceğiz. Antalya’nın adeta kalbi olan Muratpaşa’yıyerel seçimlerde Ak Partili kadrolar ve hizmetiyle tanıştırmak için tüm gücümüzle çalışacağız. Kimsenin şüphesi olmasın ki Muratpaşa Belediyesi’ni alarak partimizin Antalya’daki başarısını taçlandıracağız.”  (İHA)                                        

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres