SON HABERLER :
Muratpaşa’da renkli törenler Serik'te büyük coşku Müdür Ulucan'ın özel ziyaretçileri Çocuk Vali’den park talimatı Gelin saçları ücretsiz oluyor
/ SİYASET
Aksu'dan ilk aday Emin Bal
İŞADAMI Emin Bal (41), Ak Parti'den Aksu Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunu yaptı. Ak Parti Aksu İlçe Başkanlığı binasında İlçe Başkanı Durmuş Kaan Şahin ve partililerin katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda aday adaylığını açıklayan Bal, özgeçmişinden ve Aksu için geliştirdiği projelerinden söz etti.

16 yıldır inşaat ve sera malzemeleri üzerine Aksu'da faaliyet gösterdiğini belirten Bal, Ak Parti'ye hizmet etmekten gururlu olduğunu söyledi. Tüm ilçelerde Ak Parti'nin birinci parti olarak çıkacağını öngördüğünü belirten Bal, modern bir Aksu'yu Aksulularla birlikte inşa etmek için yola çıktığını, Kundu'dan Karaöz'e ilçenin her karışını, alt-üst yapılarını modernize edeceğini söyledi.

Aksu'nun önemli konumuna ve zenginliğine rağmen bu güne kadar yeterli hizmeti alamadığına değinen Bal, “Aksumuz bugüne kadar turizmden hak ettiği payı alamadı. Görev verilirse ana hedeflerimden birisi Aksu'yu turizmle entegre ederek, ilçenin turizmde de var olduğunu ispatlamak. Kent meydanı, kültür merkezi, parklar ve spor tesisleri kurarak Aksu'yu daha yaşanabilir bir hale getirmeyi hedefliyorum" dedi. Açıklamasının ardından Emin Bal, aday adaylığı başvuru formunu imzalayıp ilçe yönetimine sundu. (DHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres