SON HABERLER :
Balbey Projesi Büyükşehir’de Antalya’dan Suriye’ye 2 yardım tırı Kaş’ı hortum vurdu Oyun Oyun İçinde ilçe sahnelerinde Tütüncü’ye fahri hemşerilik unvanı
/ SİYASET
Aydrın: İstikrarın güvencesi Ak Parti
Ak Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın Manavgat’ta sürdürdüğü seçim çalışmalarında Ak Parti’nin 16 yıldır istikrarın güvencesi olduğunu belirterek “24 Haziran’da da milletimiz en doğru kararı verecektir” dedi.

SEÇİM çalışmalarına Manavgat’ta devam eden Ak Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın, Büyük şelale yanındaki mesire alanında piknik yapan vatandaşlarla sohbet etti. Aydın, daha sonra Akseki-Konya yolu üzerindeki pazarcıları ziyaret ederek 24 Haziran seçimlerinin ülkemizdeki güven ve istikrar ortamının devamı açısından büyük önem taşıdığını söyledi. Aydın, “24 Haziran’da Milletimizin desteği ile hep birlikte yeniden bir demokrasi şöleni yaşayacağız” dedi.

GÜÇLÜ BİR ATILIMIN EŞİĞİNDEYİZ

Ak Parti’nin 16 yıldan bu yana hep millet iradesine güvenen bir parti olduğunu hatırlatan Aydın, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan da her zaman milletin adamı oldu, millet iradesini öne çıkardı ve gücünü milletten aldı. Geleceğin güçlü ve büyük Türkiye’sini inşa etmek için de 24 Haziran’da milletimizin desteğini istiyoruz. Ülkemiz şimdi gelecek yıllar için daha güçlü bir atılımın eşiğinde bulunuyor. 24 Haziran seçimleri Türkiye’de güçlü bir ekonomi, güven ve istikrarın devamı açısından son derece önemli. Ekonomimiz ülke içinde ve dışında yaşanan tüm olumsuzluklara rağmen 2017 yılında % 7,4 büyüyerek G-20 ülkeleri içerisinde en çok büyüyen ülke oldu. Bunlar kendiliğinden olmuyor. Ak Parti son 16 yıldır ülkemizdeki istikrarın güvencesi olmasaydı ekonomimiz krizlere, darbelere ve dış müdahalelere karşı bu kadar dirençli ve istikrarlı olmazdı” diye konuştu. (HABER MERKEZİ)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres