SON HABERLER :
Kaçak saat operasyonu Okul çevreleri sıkı denetimde Chico rekor için sahaya çıkacak ASFİM'de yaz kayıtları başladı Zıp Zıp Park’ta eğlence zamanı
/ SİYASET
BAŞKAN TÜREL, ‘ÖNCELİĞİMİZ MURATPAŞA VE BÜYÜKŞEHİR’ DEDİ
Partisinin Muratpaşa ve Kepez ilçe teşkilatları tarafından düzenlenen danışma meclisi toplantılarına katılan Büyükşehir Belediye Başkanı Türel, “Muratpaşa’yı da Antalya’yı da kazaya kurban edemeyiz” dedi

AK Parti Muratpaşa İlçe Teşkilatı tarafından Eylül ayı danışma meclisi toplantısı yapıldı. Toplantıya Ak Parti Antalya Milletvekili Kemal Çelik, Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Ak Parti MKYK Üyesi Gökçen Özdoğan Enç, Ak Parti Antalya İl Başkanı Av. İbrahim Ethem Taş, Ak Parti Muratpaşa İlçe Başkanı Alparslan Belin ve teşkilat mensupları katıldı.  

Toplantıda yaptığı konuşmada Büyükşehir Belediyesi’nin Muratpaşa’ya önemli hizmetler yaptığını belirten Başkan Türel, “Muratpaşa İlçemizde Büyükşehir Belediyesi olarak yaptığımız hizmetlere baktığımızda hamdolsun Muratpaşa’nın her mahallesinde, her köşesinde alnımız ak” dedi. Başkan Türel, “Lara Kruvaziyer Liman, bölgenin kalkınmasına vesile olacak bir projedir. Doğu Garajı Kültür Merkezi, Balbey Kentsel Yenileme Projesi, Kent Müzesi ve Millet Bahçesi, Kırcami İmar Planı uygulaması, Şarampol Caddesi, Ali Çetinkaya Caddesi, Sedir Mahallesi Spor Kompleksi, Cumhuriyet Mahallesi katlı otoparkı gibi projeler ile Muratpaşa’da önemli hizmet ve yatırımları hayata geçirdik” diye konuştu. 

MURATPAŞA VE BÜYÜKŞEHİR

Yerel seçim sürecinde önceliğin Muratpaşa ve Büyükşehir Belediyesini yeniden kazanmak olduğunu ifade eden Başkan Türel, geçmiş seçim sonuçlarına bakıldığında Muratpaşa Belediyesi’ni kazanmanın rakamsal olarak imkânsız olmadığını söyledi “Önce inanacağız ve inanarak kenetleneceğiz” diyen Başkan Türel, gönül belediyeciliğinin önemine de vurgu yaptı. Başkan Türel, “Siz vatandaşın gönlüne giremezseniz isterseniz Muratpaşa’yı altınla kaplayın faydası olmaz” diye konuştu. 

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu ile Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy’un Antalya’ya önemli desteklerde bulunduğunu anlatan Başkan Türel, Antalya’nın bir yanda bakanları, bir yanda milletvekilleri ve teşkilatıyla en şanslı dönemlerinden birini yaşadığını ifade ederek, “Muratpaşa’yı da Antalya’yı da kazaya kurban edemeyiz” ifadelerini kullandı. 

PARTİLİLERE TAVSİYELER

Kepez İlçe Başkanlığında da teşkilat mensuplarıyla biraraya gelen Başkan Menderes Türel,  “Yaklaşık 4,5 yıldır Kepez’de teşkilatımızla, Hakan Başkanımızla el ele çok önemli çalışmalara imza attık. Bütün bu çalışmaların hepsi bizim karne notumuzda milletimizin teveccühüyle pekiyi hanesinde yazacaktır” dedi. Kepez’de yıllardır çözülemeyen imar konularının yakalanan sinerji sayesinde çözüldüğünü vurgulayan Başkan Türel, teşkilat mensuplarına tavsiyelerde bulundu. Türel, başarının en önemli kısmının başarıya inanmak ve kenetlenmek olduğunu söyledi.  (İHA)

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en iyi yerel gazetesi

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 tarihinde yayın hayatına başladı. Değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres