SON HABERLER :
Emniyet Müdür Yardımcısı intihar etti Konaklı’nın kanalizasyon sorunu bitiyor Fransa'ya matematik ziyareti Uysal: Asıl patron Muratpaşa halkıdır Başkan Türel Sobacılar Çarşısı'nda
/ SİYASET
Budak yine A Takım’da
CHP’de Kemal Kılıçdaroğlu, yeni MYK’yı açıkladı. Çetin Osman Budak, İşveren Sendikaları ve Odalardan sorumlu olarak yeniden ‘A Takım’ listesine girmeyi başardı

CHP’de 3-4 Şubat tarihlerinde gerçekleştirilen Olağan Genel Kurul’da yeniden Genel Başkanlığa seçilen Kemal Kılıçdaroğlu, yeni Merkez Yürütme Kurulu’nu (MYK) dün açıkladı.  MYK üye sayısının 13’ten 18’e çıktığı yeni listede Genel Başkan Yardımcısı ve Antalya Milletvekili Çetin Osman Budak, yeniden Kılıçdaroğlu’nun ‘A Takımı’nda yer aldı.

Yeni listede Budak, İşveren Sendikaları ve Odalar’dan sorumlu kişi oldu. Budak, bir önceki dönemde de aynı görevi yürütüyordu. Tıpkı CHP Parti Meclisi’nde olduğu gibi MYK’ya da Antalya’dan sadece Çetin Osman Budak girebildi.

 

ANTALYA EKSPRES

Antalya’nın en eski yerel gazetesi.

Antalya EKSPRES Gazetesi 12/12/1983 yılında yayın hayatına başladı. 35 yıldır değişmeyen ilkeleri ile aralıksız yayınlanan Antalya Ekspres, tarafsız, özgür ve objektif gazetecilik anlayışını benimseyen cumhuriyetçi, yurtsever, milliyetçi, halkçı ve Atatürkçü bir gazetedir.

Tüm hakları saklıdır. 2017 © Antalya Ekspres